Aktuálně zlevněné aplikace

0

Dracula 4 (Full)

Nákladní loď, veze cennou sbírku uměleckých děl pro Metropolitní muzeum. O několik měsíců později se objeví jeden z obrazů v Maďarsku. Muzeum vyšle k ověření pravosti tohoto obrazu restaurátora umění Elena Crosse. Ten potvrdí pravost portrétu slavného prince Valašska Vlada Tespese. Restaurátor se vydá po stopách obrazu, indicie ho zavedou z Budapešti do Istanbulu. Během pátrání se utká s prvními upíry z tajemného řádu  “Shadow of the Dragon“.

4,99€ -> 1,21€
www.youtube.com/watch?v=IdhszC8namY

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

RAM Manager Pro

Tato aplikace optimalizuje RAM u zařízení se systémem Android a zlepšuje výkon ve všech směrech.  Je to zkrátka nejlepší řešení pro všechny, kteří mají problém s volnou pamětí, multitaskingem,  dlouhými odezvami při přepínání mezi aplikacemi nebo s nízkým výkonem.

4,57€ -> 1,27€
RAM Manager ProRAM Manager ProRAM Manager Pro

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mobi Calculator PRO

Vědecká kalkulačka s příjemným grafickým rozhraním pro Váš smartphone. Pro verze Vám nabídne možnost procházet historii 1000 poslesledních výpočtů, možnost editace na 5 řádcích a možnost změnit si grafické rozhraní aplikace.

3,49€ -> 1,55€
Mobi Calculator PRO 1Mobi Calculator PRO 2Mobi Calculator PRO 3

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GoneMAD Music Player Unlocker

GoneMAD je licenční klíč k hudebnímu přehrávači, který se hlavně zaměřuje na to, aby jste měli co nejlepší zážitek z poslechu hudby.

3,99€ -> 1,99€
GoneMAD Music Player UnlockerGoneMAD Music Player UnlockerGoneMAD Music Player Unlocker

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here