Aktuálně zlevněné aplikace

0

Plex

Velká galerie, takto jednoduše by se dala popsat aplikace Plex. Můžete si do ní přidávat fotky, videa či hudbu. Pak si to můžete odkudkoliv přehrávat a pak klidně pokračovat na jiném zařízení. Neměl by být problém aplikaci spárovat s některými televizemi, či chromecastem. Samotná aplikace samozřejmě nabízí daleko více funkcí, jejíž vypisování by bylo na delší dobu.

4,99€ -> 1,99€
www.youtube.com/watch?v=I2Wl33pBsi8
 
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

DSLR Camera Pro

Aplikace pro obsluhu fotoaparátu s profesionálními funkcemi. Autoři této aplikace se inspirovali funkcemi z digitálních zrcadlovek Canon, Nikon a Panasonic ty neváhali implementovat do jedné aplikace.

V rámci aplikace máte možnost nastavit stejné parametry fotografie, tak jak je znáte z prostředí zrcadlovky. Ne všechny funkce jsou k dispozici u každého smarthonu či tabletu, vždy to záleží na hardwaru daného přístroje zdali zvládne danou funkci plnohodnotně obsloužit.

Funkce aplikace: dvoupolohové tlačítko spouště ( přimáčknutím zaostříte, puštěním uděláte fotku), živý histogram, nastavení expozici, podpora geotaggingu, nastavení blesku, nastavení režimu měření světla, režim autofokus, vyvážení bílé, ISO, přednastavené profily scén, mřížky.

2,99€ -> 1,99€

www.youtube.com/watch?v=Og_PNNoa9EA


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PocketBand Pro

Aplikace obsahující několik hudebních nástrojů, tím pádem je to taková přenosná kapela. Pomocí této aplikace jste schopni vytvořit písničku i s vokály, poněvadž máte prostor na hlasový záznam.

9,99€ -> 4,99€
www.youtube.com/watch?v=AlrqST-AMV0

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here