Aktuálně zlevněné aplikace

0

Fleksy Keyboard

Jedna z nejpohodlnějších a nejrychlejších klávesnic na trhu, nabídne propojení se sociálními sítěmi, emaily apod., tudíž dokáže pracovat lépe s Vašim stylem psaní a slovníkem. Zároveň se dá poměrně slušně upravovat dle Vašeho gusta. Zároveň dostáváte ocenění, které můžeme znát např. z her.

3,99US$ -> 0,99US$
Fleksy Keyboard 1Fleksy Keyboard 3

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

House Of Hell

Světově proslulá interaktivní gamebook série se vrací zpět. Steve Jackson a Tin Man Games představují House of Hell. Pokud příjmete útočiště v nechvalně známém domu pekla, můžete si být jistí, že jste právě udělali nejhorší chybu Vašeho života. Nebezpečí, které číhá venku nebude nic ve srovná s tím, co na Vás bude číhat uvnitř na každém kroku. S hrou House of Hell zažijete nezapomenutelný večer.

5,75US$ -> 1,92€
www.youtube.com/watch?v=O_umy0EIAQo

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Blood of the Zombies

Světově proslulá interaktivní gamebook série se vrací k jeho 30. výročí. Ian Livingstone a Tin Man Games představují Blood of the Zombies na Androidu. “Insane megaloman Gingrich Yurr se chystá rozpoutat obrovskou bitvu se svou monstrózní  zombie armádou. Nyní se rozhodne o osudu světa, buď přežijete nebo se stanete jednou ze zombie.

5,75US$-> 1,75€
www.youtube.com/watch?v=arqZmt3CrS4

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here