Aktuálně zlevněné aplikace

3

SkySafari 4

Aplikace nabídne kompletní informace o astronomii. V rámci aplikace se dozvíte informace o vesmíru, hvězdách, hvězdokupách, mlhovinách a galaxiích. Nechybí ani kompletní informace o hlavních planetách a měsících, asteroidech, kometách a satelitech (včetně stanice iSS).

V rámci aplikace si můžete nasimulovat noční oblohu z kteréhokoliv místa na zemi a vydat se tak prozkoumat nekonečnou hvězdnou oblohu.

2,99€ -> 1,55€

skysafari4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

My Backup Pro

My Backup Pro je jednoduchá aplikace, která slouží pro zálohování dat. Zálohovat si můžete aplikace, fotografie, hudbu, videa, kontakty, protokoly o hovorech, záložky prohlížeče, SMS, MMS, kalendář, nastavení systému a mnohé další. Zálohy si poté můžete uložit na online zabezpečených serverech.

4,99€ -> 2,34€

www.youtube.com/watch?v=XPEPHmMg4ko


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pixel Fleet

Pixel Fleet je jak už název napovídá pixelová hra, která se odehrává ve vesmíru. Máte na výběr z šesti válečných lodí, se kterými ničíte okolí.

1,99€ -> 0,78€

www.youtube.com/watch?v=iWvgYYyhamY


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

3 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den,
      moc se za to omlouvám, již je to opraveno. Já zde akorát informuji o zlevněných aplikacích a občas je i sám sepisuji, bohužel popisek u SkySafari psal úplně někdo jiný, takže se za něj omlouvám. Díky za pochopení 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here