Aktuálně zlevněné aplikace

0

MIXTRAX App

Aplikace Mixtrax App analyzuje hudební knihovnu ve Vašem Androidu, kdy jednotlivé songy použije pro tvorbu unikátních nonstop mixů. Aplikace se snaží jednotlivé skladby skládat s ohledem na celkové tempo a charakteristiku daných skladeb.

3.99 ->$ 1.99

MIXTRAX 1 MIXTRAX MIXTRAX 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Push to Kindle

Aplikace Vám umožní posílat webové stránky do Kindle zařízení, vy si tak můžete obohatit obsah své čtečky o zajímavé texty z internetu. Obzvláště tuto aplikaci uvítají uživatelé, jenž v průběhu dne jsou vytížení, ti si mohou přichystat

$ 1.90 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GO Launcher Prime sleva

GO Launcher Prime

Jeden z nejlepších Launcherů pro Android se vyznačuje svou propracovaností a rychlou odezvou. V rámci launcheru naleznete mnoho funkcí, které nejsou k dispozici běžně v základním Androidu. Mezi nejlepší funkce patří možnost uzamčení aplikací či 3D efekty při listování.

5,99€ -> 3,99€


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Battery Monitor Widget Pro

Kompletní nástroj pro monitoring a správu baterie pro zařízení s Androidem. V rámci aplikace naleznete historické údaje o vybíjení baterie v čase (%, mA, mW, mV a teplotu), dále v rámci aplikace naleznete informaci o předpokládaném čase vybití baterie. Aplikace nabízí taktéž zajímavý údaj o stárnutí baterie, jenž Vám napoví kdy je potřeba zakoupit novou baterii. Vyjma informací o baterii Vám aplikace umožňuje její kalibraci což Vám pomůže prodloužit výdrž baterie na jedno nabití.

4.02 ->$ 1.89


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here