Aktuálně zlevněné aplikace

0

Minuum Keyboard

Minuum klávesnice Vám nabídne netradiční rozložení klávesnice, vývojářům se podařilo vtěsnat všechny znaky na jeden řádek. Ten Vám tak nabídne možnost vyťukat všechny písmenka jedním prstem. Navíc tato klávesnice zabere jen zlomek displeje a nabídne Vám více z obsahu při psaní. V rámci nastavení aplikace máte možnost si nastavit pořadí písmen a to v následujících režimech QWERTY, QWERTZ a A-Z.

3,99€ -> 1,82€

www.youtube.com/watch?v=dZh8r-xErGE


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SoundHound ∞

Jedna z těch nejznámějších aplikací pro rozpoznávání hudby. Slouží ale zároveň i jako vyhledávač hudby a ukazuje populární hity apod. Jedná se o prémiovou verzi této šikovné aplikace.

5,99€ -> 2,99€

www.youtube.com/watch?v=7c1MnRaiRwg


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gangstar Vegas

Hra váš zabaví na několik hodin, které budete trávit u jednotlivých příběhových i postranních misí. Těch je ve hře více než 80 a to vše na devítinásobně větší ploše, než tomu bylo u předešlého dílu. Samozřejmě hra obsahuje velkou škálu dopravních prostředků, se kterými se budete pohybovat po souši, vodě i ve vzduchu.

0,99€ -> 0,50€

www.youtube.com/watch?v=y95HLE9ZbqQ


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Poweramp Full Version Unlocker

Poweramp je kvalitní aplikace přehrávače hudby s propracovaným uživatelským prostředím, které Vám nabídne spuštění nejrůznějších funkcí. Mezi ty nejvíce oceňované patří ekvalizér a zesilovač mnohými je také velmi ceněn vyrovnávací systém zvuku, který Vám zajistí stejnou hlasitost všech skladeb. Přehrávač je plně lokalizován do češtiny.

3,99€ -> 1,99€

www.youtube.com/watch?v=WE0nvy0cyTk


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Share Where Pro

Jedna z populárnějších aplikací o sdílení Vaší polohy. Podělte se tak o Vaše navštívené místa s přáteli pomocí map od Googlu. V aplikaci lze nastavit sdílení vždy po nějakém intervalu, což se může hodit, pro Vaše prarodiče, kteří mohou například zabloudit. Není to špatné i pro rodiče, jenž chtějí mít své ratolesti pod dohledem.

2,29€ -> 1,01€

Share Where Pro 2Share Where Pro 1Share Where Pro 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here