Aktuálně zlevněné aplikace

0

SketchBook Mobile

Popusťte uzdu své tvořivosti s SketchBook Mobile. Tato aplikace nabízí plně vybavenou sadu nástrojů na kreslení přehledně uspořádaných v intuitivním uživatelském rozhraní.

1.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Amazing Spider-Man 2

3D dobrodružná hra ke stejnojmennému filmu, v niž zažijete dobrodružství podobné právě filmové předloze. Hlavním cílem je zneškodnit nepřítele svými speciálními schopnostmi, jenž tento hrdina má.

4.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Abalone Brazil Edition

Logická desková hra, která za svojí originalitu dostala několik ocenění. K příležitosti Mistrovství Světa v Brazílii 2014 vytvořili tvůrci speciální edici v typických brazilských barvách.

Pravidla hry:  Hrací deska se skládá ze 61 kruhových polí umístěných do tvaru šestihranu. Na každé straně šestihranu se nachází 5 polí. Každý z hráčů má k dispozici 14 kamenů ve tvaru koule, které se před začátkem hry umístí na startovací pozice. Hráči se střídají v jednotlivých tazích, přičemž začíná černý. V každém tahu může hráč přesunout jeden, dva nebo tři kameny o jednu pozici, přičemž všechny kameny musí přesunout ve stejném směru. Přesunout 4 a více kamenů není dovoleno.

Hráč může pohybem svých kamenů odtlačit soupeřovy kameny tehdy, pokud tisková řada kamenů má větší počet kamenů jako tištěná řada. Vytlačení kamenů je možné provést pouze ve směru ve kterém kameny leží v řadě. Za tištěnou řadou kamenů se musí nacházet volné místo. Soupeřovy kameny je možné vytisknout z hrací desky, protlačením přes okraj hrací desky. Vítězem hry je ten hráč, který první vytlačí z hrací desky 6 soupeřových kamenů.

3.49 ->$ 1.66

Abalone2 Abalone1 Abalone3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here