Aktuálně zlevněné aplikace

0

Pure HDR Camera Pro

Pusťte se do focení moderních HDR fotografií pomocí aplikace Pure HDR Camera Pro. Výsledné fotografie budou vypadat jako kdyby byly pořízeny profesionálně.

Převezměte kontrolu na Vašimi fotografiemi a vytvořte něco krásného. Stačí stisknout tlačítko spouště a počkat, zatímco aplikace zachycuje tři simultánní obrazy. Vy již můžete přemýšlet jak výsledná HDR fotografie bude vypadat.

Po vygenerování HDR snímku můžete přizpůsobit jas, teplotu, kontrast a sytost fotografie. Nechybí ani možnost na fotografie aplikovat nejrůznější filtry a obohatit  je rámečky.

1.99 ->$ 0.99

Pure HDR Camera Pro2 Pure HDR Camera Pro1 Pure HDR Camera Pro


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Battery Widget Reborn

Jedna z nejlepších aplikací pro sledování výdrže baterie od českého autora Tomáše Hubálka. V rámci aplikace naleznete detailní informace o baterii Vašeho smartphonu či tabletu, nechybí údaje o aktuální teplotě baterie, napětí či informace o posledním dobití baterie včetně odhadu jak dlouho přístroj vydrží s aktuální kapacitou.

1.99 ->$ 0.99

Battery Widget Reborn3 Battery Widget Reborn2 Battery Widget Reborn1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fast Pro for Facebook

Alternativní aplikace Facebookového klienta pro sledování a obsluhu největší sociální sítě na světě. Jak název napovídá jedná se o rychlou, jednoduchou a zároveň designově propracovanou aplikaci.  V rámci které můžete snadno a rychle vytvářet vlastní seznamy stránek a přátel, spravovat události či číst si oznámení od svých přátel. Aplikace podporuje nativní přehrávání videí z youtube a má implementovaný Facebook chat.

1.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

STRATEGO – Official board game

Elektronická verze populární stolní bitevní strategické hry Stratego. V rámci hry je Vaším úkolem chránit vlajku proti vaším nepřátelům, při obraně je třeba myslet i na útok, jak získat soupeřovu vlajku. Hrát můžete jak offline  s umělou inteligencí tak i online se soupeři či kamarády z celého světa.

4.49 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here