Aktuálně zlevněné aplikace

0

AutoBoy BlackBox Pro (DashCam)

Uvažovali jste o instalaci HD kamery do auta, ale nakonec jste tak nečinili. Právě pro Vás je AutoBoy BlackBox Pro řešením, nyní si můžete v akci velmi levně pořídit softwarové řešení, které promění Váš smartphone v sofistikovanou kameru do auta. Aplikace zaznamenává na pozadí obraz, jenž je zároveň zobrazen na displeji, kde navíc naleznete aktuální informace o jízdě (doba jízdy, rychlost, aktuální poloha na mapě). K dispozici máte několik režimů zobrazení je jen na Vás který si vyberete.

$ 9.42 ->$ 0.99

DashCam DashCam 1 DashCam 5

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mic Block – Call speech privacy

Ochraňte své soukromí před špionáži, pomocí této aplikace dokážete vypnout jedním kliknutím funkci mikrofonu. Žádná aplikace tak nebude moci nahrávat Vás a Vaše okolí.  Tato aplikace reaguje na fakt, kdy mnohdy aplikace vyžadují přístup k více funkcím telefonu, než je třeba pro jejich chod.

$ 2.59 ->$ 1.79


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Star Wars™ Pinball 3

Paintball hra s tématickými StarWars herními stoly (v ceně máte pouze základní herní stůl, ostatní jsou k dispozici za poplatek). Je jen na Vás jaký herní stůl si vyberete a zdali budete podporovat temnou sílu nebo Galaktické impérium.

$ 1.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here