Aktuálně zlevněné aplikace

0

eWeather HD, Radar HD, Alerts

eWeather HD je zajímavou aplikací počasí pro Android, která se od ostatních liší svým pojetím a grafickým zpracováním. V rámci apliakce si můžete zobrazit předpověď na další dny, které pochází z více zdrojů.

Navíc Vám aplikace nabízí náhled na aktuální počasí po celém světě (můžete se v reálném čase podívat kde právě zuří tornádo, prší, sněží či jak se pohybují mraky s krupobitím). Aplikace Vás také varuje před zemětřesením, můžete si zobrazit teplotu a tlak v uplynulých 24 hodinách. Pro  lepší informovanost o počasí na displeji Vašeho přístroje, je pro Vás v aplikaci připraveno více než dvacet widgetů.

3.99 ->$ 1.99

WeatherClock2 WeatherClock1 WeatherClock


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Beautiful Widgets Pro

Krásná sada widgetů, kde si budete moci vybrat z různých kombinací obsahující pouze hodiny, hodiny spojené s počasím, pouze počasí nebo datum. Aplikace obsahuje přesné informace o počasí podle vaší polohu a informací z AccuWeather, doplněnou krásnými animacemi.

2.69 ->$ 1.37


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Atomus HD

Atomus je zajímavá aplikace, která promění displej Vašeho Androidu v umělecké plátno. Na kterém můžete vytvářet nejrůznější interaktivní vizualizace, jenž vznikají na podkladě matematických, fyzikálních a 3D technik.

1.92 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here