Aktuálně zlevněné aplikace

0

Assassin’s Creed Pirates

V rámci hry se zapojíte se svou lodí do několika pirátských námořních bitev, podle toho jak budete úspěšní Vám bude náležet odměna. V rámci bitvy můžete získat jak posádku nepřátelské lodi tak i kořist. V průběhu hry díky získaným zkušenostem si budete moci vylepšit Vaší loď  o nové kanóny, najmout lepší posádku či získat zkušenějšího kapitána vše bude ve Vašich rukou. S lodí Vašich představ se pak můžete pokusit do hledání ztraceného pokladu, při kterém na Vás čeká nejedno dobrodružství.

4.99 ->$ 2.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Battery Widget Reborn

Jedna z nejlepších aplikací pro sledování výdrže baterie od českého autora Tomáše Hubálka. V rámci aplikace naleznete detailní informace o baterii Vašeho smartphonu či tabletu, nechybí údaje o aktuální teplotě baterie, napětí či informace o posledním dobití baterie včetně odhadu jak dlouho přístroj vydrží s aktuální kapacitou.

1.99 ->$ 0.99

Battery Widget Reborn3 Battery Widget Reborn2 Battery Widget Reborn1

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

n7player Full Version Unlocker

Pomocí této aplikace se Vám podaří odemknout trial verzi hudebního přehrávače n7player. Ten Vás zaujme originálním designem s mnoha pokročilými funkcemi pro přehrávání hudby, díky těmto přednostem se řadí mezi nejlepší přehrávače hudebních souboru v Google play.

3.49 ->$ 2.19


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here