SmartWidget – widget s odkazy na nejpoužívanější aplikace

0

SmartWidget je jednoduchý widget bez možnosti jakéhokoliv nastavení nebo přizpůsobení. Po přidání widgetu na vaši plochu vás čeká jen černý obdélník, který je až na jeden řádek textu prázdný. Ale nebojte se, brzy se možná stane jedním z nejužitečnějších widgetů pro Android, který jste kdy měli. SmartWidget totiž sleduje vaši práci na mobilu a v černém obdélníku postupně zobrazí zástupce vašich nejpoužívanějších aplikací. Oblíbenou hru nebo aplikaci už tak nebudete muset hledat složitě v menu nebo přidávat jejich zástupce na plochu, tento jednoduchý pomocník to udělá za vás.

Slovíčko Smart nemá v názvu jen tak pro legraci, nejen že chytře sleduje používání aplikací, ale také zjišťuje, jestli už nemáte zástupce aplikace přidaného. Zbytečně tak nevznikají duplikáty, kdy je jeden zástupce ve SmartWidgetu a druhý ručně přidaný. Tuto funkci můžete vypnout při zvolení aplikace SmartWidget z menu. V kategorii Applications Stats se dozvíte, kolikrát byla jaká aplikace spuštěna. V kontextovém menu naleznete položku Clear, pomocí které můžete historii vymazat a resetuje se tak i widget na ploše.

Jak už je zmíněno na začátku článku, bohužel chybí jakákoliv další možnost přizpůsobení, například změna velikosti či vzhledu widgetu nebo možnost odstranění zástupců, které ve SmartWidgetu nechcete zobrazovat. I přesto je ale dobrým pomocníkem, který usnadňuje práci v operačním systému Android.

SmartWidget (zdarma)

ODKAZ KE STAŽENÍ

Android verze: 2.1 a vyšší

Velikost: 43 KB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ne

Cena: zdarma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here