HD Widgets 3.0 pro Android

0

Oblíbená aplikace HD Widgets, která nabízí nespočet přizpůsobitelných widgetů pro Android, byla před několika dny aktualizována na verzi 3.0 přinášející desítky změn a nových funkcí.

HD Widgets 3.0 mají nové uživatelské rozhraní lépe zapadající do Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, živý náhled při vytváření vlastního widgetu, nové widgety s hodinami a nové barvy, další zdroje informací o počasí, předpověď počasí pro více míst a mnoho dalších novinek.

Nesmíme také zapomenout dodat, že v současné době je k dipozici pouze beta verze, která může obsahovat drobnější chyby. Pokud se s nějakým problémem během používání setkáte, můžete vývojářům zaslat zpětnou vazbu pomocí speciálního tlačítka v aplikaci. Vydání finální verze HD Widgets 3.0 je očekáváno během několika následujících dnů.

  

Pokud aplikaci ještě nemáte staženou ve svém telefonu či tabletu, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Už jen několik hodin je dostupná 50% sleva, díky které je možné HD Widgets stáhnout z Google Play Store za necelých 20 Kč. Běžná cena aplikace je asi 38 Kč a pro ty, kteří již mají HD Widgets nainstalovány, je samozřejmě aktualizace na verzi 3.0 dostupná zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here