Google zřejmě vydá widget pro aplikaci Google Now

2

Google se velice pravděpodobně chystá vydat aktualizaci, která přinese widget pro prediktivní aplikaci Google Now. Na webu podpory Google se objevila stránka s informacemi pro Google Now widget.

Během včerejšího dne se na webu podpory Googlu objevily informace o widgetu pro aplikaci Google Now, která ovšem během pár následujících chvil zmizela. Díky této chybičce ze strany společnosti se můžeme s předstihem dozvědět, jak Google Now widget bude vypadat.

nowwidg

Minimalistický widget na obrázku zobrazuje informace o počasí, dopravě či zprávy z burzy. Můžeme jen spekulovat, do jaké míry si budeme schopni widget přizpůsobit. Bohužel ani neznáme přibližné datum aktualizace Google Now, která by praktický widget měla přinést.

Google Now je prediktivní aplikace, která uživatelům přináší do telefonu užitečné informace. Budete například informováni o počasí, hustotě dopravy v okolí aktuálního místa, výsledky sportovních utkání vašich oblíbených týmů apod. To vše bez nutnosti zadávání vstupních dotazů. Na praktické využití služby Google Now se můžete podívat v této reklamě.

Zdroj: PocketNow

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here