Xiaomi své hodiny představí co nejdříve, tvrdí analytik

0

Jen před pár dny jsme se dočkali dlouho očekávaného představení chytrého náramku Xiaomi Mi Band 2, který představuje skutečnou revoluci oproti minulé generaci. Napříč intergraci displeje zůstala cena náramku v domovské Číně na přijatelné sumě 149 juanů, což je v přepočtu asi 540 Kč. Xiaomi však s wearebles tento rok ani zdaleka nekončí a dočkat by jsme se měli ještě prvnívh smart hodinek této čínské společnosti.


xiaomi-mi-watch


 

Během minulých dní jsme se dočkali oficiálního potvrzení budoucí existence smart hodinek Xiaomi Mi Smartwatch. Informoval o nich viceprezident společnosti Liu De. který se nechal slyšet, že hodinky budou představené v druhé polovině roku 2016. Tyto informace potvrdila i společnost Huami, která je zodpovědná za výrobu všech generací náramku Mi Band a taky se bude zodpovídat za výrobu nových hodinek Xiaomi. Pomalu, ale i tak se budeme řevracet do druhé poloviny tohoto roku a nastává tak otázka, kdy se přesně dočkáme smart hodinek od této čínské korporace. Známý analytik Pan Jiutang tvrdí, že to bude co nejdříve. Podle jeho informací společnost nebude dlouho otálet a co nevidět oficiálně představí svoje první plnohodnotné chytré hodinky. Podle Jiutanga by měli hodinky díky skvělé optimalizaci nabídnout delší výdrž na jedno nabití než konkurence. V závěru příspěvku se zeptal svých fanoušků na sociální síti Weibo, rozšířené hlavně v Číně, na jednoduchou a zároveň záhadnou otázku, jenž se ptá, která z cen (v přepočtu) 135 €, respektive 215 €, by zájemcům vyhovovala více.

 


 

TechOne3_Xiaomi-smartwatch-render-800x500_c


 

Tato otázka dává prostor spekulacím o tom, jestli společnost Xiaomi představí hned 2 verze smart hodinek, které se budou lišit výbavou nebo zpracováním. Na oficiální potvrzení či vyvrácení těchto informací si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Velkým překvapením však zůstavá opravdová cena hodinek, která by u nižší úrovně výbavy měla dosahovat sumu něco okolo 3600 Kč.

 

Jaký názor na tyto informace, které se dostaly z úst neomylného čínského analytika dostaly na veřejnost, máte vy? Podělte se o to v komentářích!

 

Zdroj: Gizmochina.com, Fonyzciny.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here