Xiaomi představilo dvojici smartphonů Mi Note a Mi Note Pro

0

 Xiaomi-Mi-Note2    Xiaomi-Mi-Note4  Xiaomi-Mi-Note

Společnost Xiaomi dnes na tiskové konferenci v Číně představila novou vlajkovou loď Mi Note. Výrobce sází hned na dvě varianty, do prodeje půjde ve verzích Mi Note a Mi Note PRO.

Výkonnější a vybavenější Xiaomi Mi Note PRO disponuje 5,7palcovým displejem s 2K rozlišením, osmijádrovým 64bitovým procesorem Snapdragon 810, grafickým procesorem Adreno 430, 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. Displeje obou verzí tohoto poměrně tenkého telefonu (6,95 mm) jsou chráněny zaobleným tvrzeným sklem Gorilla Glass 3 s kovovým rámečkem. Ve verzi PRO pak Xiaomi nabízí nejjemnější displej na trhu smartphonů s 515 pixely na palec, přičemž rozlišení displeje je 2 560 x 1440 pixelů.

Základní verze vlajkové lodi Mi Note je vybavena FullHD displejem o stejné úhlopříčce, o generaci starším procesorem Snapdragon 801 se čtyřmi jádry, grafickým procesorem Adreno 330 a 3 GB RAM. Mi Note se bude prodávat s interní pamětí 16 a 64 GB. Zadní fotoaparát značky Sony nabídne standardní rozlišení 13 mexapixelů, ohniskovou vzdálenost f/2.0 a optickou stabilizaci. Přední kamera zaujme 4MPx snímačem. Telefon navíc disponuje slotem pro 2 SIM (1x micro SIM a 1x nano SIM), které je možné obě provozovat v síti 4G¨zároveň, a 3 080mAh baterií se systémem Quick Charge 2.0.

  Xiaomi_Mi_Note_Dimensions Xiaomi_Mi_Note_Glass Xiaomi_Mi_Note_Batery

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here