Sony Xperia Z1 a Xperia Z Ultra dostávají aktualizaci na Android 4.3

0

Sony dnešním dnem zahajuje slibované aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean. Kako první jsou podle očekávání na řadě nejvybavenější modely z nabídky japonského výrobce, tedy vlajková loď Xperia Z1 a tabletofon Xperia Z Ultra.

Xperia Z1 Xperia Z Ultra

Update by neměl přinést jen optimalizované uživatelské rozhraní s plynulejšími animacemi, ale také aktualizovanou sadu nativních aplikací od Sony včetně Zpráv, MyXperia, Smart Connect, TrackID, Sony Select či miniaplikací v plovoucích oknech. Vylepšení se dočkaly i multimediální aplikace Walkman, Album a Filmy, do kterých byla integrována cloudová služba Sony Entertainment Network.

Ve smartphonech by měli uživatelé po úspěšné aktualizaci najít novou funkci Xperia Themes, která rozšiřuje možnost úpravy uživatelského rozhraní o stažitelné motivy, dosud byl totiž výběr omezený jen na předinstalované motivy. Výrobce přidal také několik bezpečnostních úprav týkající se projektu Xperia in Business a pro uživatele Xperie Z Ultra přibyla aplikace fotoaparátu z Xperie Z1, známá pod názvem Smart Social Camera.

Aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean je vydávána postupně, proto se nelekejte, pokud ještě nedorazila na vaši Xperii Z1 nebo Xperii Z Ultra. Na začátku příštího roku očekáváme také vydání updatu na Android 4.4 KitKat (aktuální informace najdete v našem pravidelně doplňovaném článku).

zdroj: Sony Mobile blog via Android Central

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here