Sony SmartWatch 3 – Již brzy!

0

Už jen při pohledu na zevnějšek tohoto zařízení si můžete povšimnout kombinace minimalistického a sportovního stylu, přičemž jako jedna z hlavních devíz novinky bude vodotěsnost. Ovšem nyní se odprosťme od vnější části zařízení a podívejme se do útrob, kde na nás čeká čtyřjádrový procesor ARM Cortex A7 a výkonu 1,2GHz, 420mAh baterií, 4 GB úložné paměti ve spolupráci s 512MB pamětí RAM. sony-smartwatch-3-630x344

S cenovkou 249 dolarů (  ) se SmartWatch 3 jeví jako o píď dražší model nežli ostatní ostatní čtvercové hodinky, ovšem při zohlednutí hardwaru, jenž toto zařízení nabízí, se tato částka nejeví jako nikterak vysoká.

I přes to, že zařízení je prozatím označeno jmenovkou „Již brzy“, už teď je jisté, že nebudeme muset čekat přespříliš dlouho. Pokud se chystáte si v blízké době zakoupit chytré hodinky, zjevně jednou z prvních možností bude právě tento model. Přecijen kombinace minimalistického zpracování, na měřítka třídy kvalitního hardwaru a vodotěsnosti dělá z tohoto modelu hlavního kandidáta na zvýšení poptávky po chytrých hodinkách.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here