Samsung Gear S2 vstupuje do roku 2016 s novou luxusní kolekcí

0

Společnost Samsung představila nové edice chytrých hodinek Gear S2 classic. První model se vyznačuje luxusním povrchem z 18karátového růžového zlata, druhý září platinou. Jejich nositelé tak mohou vyjádřit svůj styl jedinečným způsobem a přitom si vychutnat rozšířené funkce těchto zařízení.

Gear-S2-Classic-Header

Od úspěšného uvedení Gear S2 Samsung otevřeně spolupracuje se svými partnery na neustálém zlepšování a rozšiřování jejich funkcí. Uživatelé si pochvalují design „skutečných hodinek“ a oblíbili si aplikace speciálně upravené pro Gear S2 jako jsou CNN a Bloomberg. Následovaly je další, například eBay, ESPN, Uber a Voxer, přičemž vývoj neustále pokračuje.

Gear-S2-Classic-Rose-Gold

Nové modely Gear S2 classic disponují NFC technologií a umožňují platby prostřednictvím aplikace Samsung Pay, kterou budou moci využívat nejdříve zákazníci ve Spojených státech.

Gear-S2-Classic-Platinum

Aby bylo možné si hodinky co nejvíce přizpůsobit osobnímu vkusu, nabídne Samsung rozšířenou řadu řemínků a ciferníků. Samsung spolupracuje se špičkovými návrháři na návrhu prémiových řemínků k hodinkám Gear S2 (např. Colombo), a představil rovněž vtipné a hravé ciferníky. Na nich se objevují například postavičky amerického komiks Peanuts a umělecké kresby od Keitha Haringa, Jean-Michaela Basquiata, Jeremyville a Burtona Morrise.

watch faces

Nové Gear S2 classic budou v prodeji od února na vybraných trzích ve variantách: luneta z růžového zlata se slonovinovým koženým páskem a v kombinaci platinové lunety a černého koženého pásku.

Gear-S2-straps

Zdroj: Samsung, Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here