Odolný Samsung GALAXY Xcover 3 míří na český trh

0

Samsung GALAXY Xcover 3

Smartphone GALAXY Xcover 3 je určený především pro vyznavače aktivního života. Je dostatečně robustní, aby vydržel náročné outdoorové podmínky, současně se však vyznačuje propracovaným designem a tenkým profilem, takže bez problémů obstojí i během obchodního jednání.

Samsung GALAXY Xcover 3 má stupeň krytí IP67, takže odolá prachu i vodě (vydrží bez újmy ponoření do vody v metrové hloubce po dobu 30 minut). Konektory USB a sluchátek jsou chráněny před vniknutí vody a prachu do zařízení, aniž by potřebovaly samostatný kryt. Kromě stupně krytí IP67 prošel Xcover 3 vojenskou certifikací MIL-STD 810G, takže bez problémů zvládá i teplotní šoky a otřesy.

 Samsung_Xcover_3 (4)  Samsung_Xcover_3 (3)  Samsung_Xcover_3 (1)

GALAXY Xcover 3 ukrývá řadu technologií a funkcí. Základem je baterie s výdrží 2200 mAh, díky které můžete nechat nabíječku s klidem doma i při několikadenním treku. A v prostředí bez elektřiny se hodí také výkonná LED svítilna. Smartphone podporuje nejrychlejší dostupnou mobilní síť LTE a také technologii NFC, například pro mobilní platby.

V případě smartphonu Samsung GALAXY Xcover 3 není jeho vysoká odolnost rozhodně na úkor vzhledu. Jeho displej má velikost 4,5 palce a tloušťku necelý 1 cm, takže se pohodlně vejde do kapsy. Váha je pouhých 154 g. Po obvodu i na zadní straně smartphonu jsou drážky pro stabilnější úchop i v rukavicích nebo  mokrýma rukama. Kromě tří hardwarových tlačítek na přední straně má Xcover 3 po straně speciální stejnojmenné tlačítko, kterým se aktivují oblíbené funkce.

Kromě LED svítilny přijde všem dobrodruhům jistě vhod také výškoměr, kompas a GPS navigace. Procesor Samsung GALAXY Xcover 3 je čtyřjádrový s taktem 1,2 GHz. Operační paměť má velikost 1,5 GB, uživatelská paměť nabízí kapacitu 8 GB, kterou lze rozšířit až na 128 GB.

Samsung GALAXY Xcover 3 bude na českém trhu dostupný od poloviny května za doporučenou maloobchodní cenu 6 199 Kč s DPH.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here