OPPO N3 nabízí 16MPx otáčecí kameru

0

OPPO N3

Společnost Oppo představila svůj nový selfie smarphone N3, ten se od konkurence odlišuje absencí přídavného předního fotoaparátu. Místo toho bylo zvoleno řešení kdy jeden hlavní 16 MPx fotoaparát zastává funkci jak přední tak zadní kamery, trik spočívá v motorizovaném mechanizmu. Ten ovládá kameru podle povelu z aplikace fotoaparátu, rozhodnete-li se pořídit selfie fotografii pak se Vám fotoaparát přizpůsobí a přetočí se do čelní pozice a vy si můžete vytvořit dokonalou selfie po ukončení akce opět fotoaparát zamíří do původní pozice.  Dalším poznavacím znakem tohoto přístroje jistě bude snímač otisků prstů, jenž výrobce umístil do horní poloviny zadního krytu.

Co se týká hardwarové výbavy tento čínský přístroj nabídne 5.5″ Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 px,  2,3 GHz Snapdragon 801 procesor s 2GB pamětí RAM, 32 GB vnitřní úložiště již vzpomínaný 16MPx fotoaparát se světelností f2.2, 3000 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení VOOC (75% baterie se nabije za 30 minut). Telefon není žádným drobkem při rozměrech 161.2 x 77 x 9.9mm  a váze 192 gramů.  O chod přístroje se stará Android 4.4 KitKat s nadstavbou Color OS 2.0.

http://www.youtube.com/watch?v=1XdSpg1p1CQ

K telefonu dostanete automaticky příslušenství v podobě ovladače O-Click, pomocí kterého můžete vzdáleně ovládat přehrávání, spoušť fotoaparátu, otáčení kamery či vyhledat přístroj. Zahajovací cena tohoto přístroje byla stanovena na $649.

 Oppo N3 camera Oppo N3 kamera oclick

Zdroj: global.oppo.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here