Lenovo P90 se začíná prodávat v Česku

0

  Lenovo P90_a Lenovo P90_b

Nový smartphone Lenovo P90 přináší výkonný procesor v kombinaci s vysokou výdrží baterie, díky kterému zvládne tento telefon udržet krok s rychle se měnícím životním stylem svého uživatele. Model P90 zároveň nabídne podporu dvou SIM karet a sadu vestavěných aplikací Lenovo DOit, které optimalizují výkon zařízení a chrání telefon před viry a malwarem.

Chytrý telefon Lenovo P90 na první pohled zaujme svým 5,5″ Full HD displejem. Ten se díky vysokému rozlišení s jemnosti 400 pixelů na palec může pochlubit ostrým obrazem se zářivými barvami. Dokáže tak v každé situaci zobrazit fotografie, videa, hry a další multimediální obsah v čistém a ostrém provedení.

Výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor Intel Atom s frekvencí 1,83 GHz zjišťuje vysoký výkon a úspornost energie. Procesor v kombinaci s 2 GB RAM a operačním systémem Android 4.4 KitKat nemá problém zvládnout i náročnější hry a aplikace. Na zadní straně je umístěn 13 MPx fotoaparát s automatickým ostřením a optickou stabilizací obrazu, ve předu pak naleznete 5 MPx snímač. Pro fotografie a multimedia se dá využít interní 32 GB datové uložiště. Nechybí ani podpora vysokorychlostní sítě LTE.

Lenovo P90 se snaží získat poncionální zájemce na dlouhou výdrž baterie, díky které udrží telefon krok se svým uživatelem za všech okolností. Diky vysokokapacitní 4000mAh baterii, s přístrojem zvládnete 45 hodin hovorů a aktivní pohotovostní režim vydrží 27,5 dne. Zároveň baterie podporuje rychlé nabíjení, nemusíte mít tak obavy z dlouhého nabíjení.

Smartphone Lenovo P90 najdete na pultech prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 8 999,- Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here