Huawei představil Nexus 6P ve zlaté variantě a dvě nové verze Huawei Watch

0

Pokud jste uvazovali nad nákupem Nexusu P6, ale nelíbila se Vám žádná z barevných variant, tak nastává Vaše chvíle. Huawei totiž dneska představil novou barevnou variantu, která tak svou elegancí doplňuje příjemný design modelu.

Zlatý Nexus není novinka v pravém slova smyslu, protože byl už před nedávnem dostupný v Japonsku, ale pro zákazníky ve zbytku světa byl takřka nedostupný, což se nyní změní. Zlatá varianta bude dostupná na BestBuy.com a přes Google Store, který zatím stále není v Česku dostupný. Barva bude dostupná pro obě dvě paměťové varianty (32/64 GB) a vyjde Vás na stejné peníze.

Nexus6P_Gold_01-640x640

Další oznámenou novinkou jsou dvě nové varianty Huawei Watch, Elegant a Jewel. Ty jsou svým elegantním designem zaměřeny na uživatele, jenž si potrpí na eleganci a styl. Verze Elegant zaujme na první pohled hlavně dámy, protože disponuje tzv. Rose Gold. Na variantě Jewel spolupracovalo Huawei se světoznámou firmou Swarovski a na hodinkách se nachází 68 malých zirkonů. Každá verze také dostane své exkluzivní watch face. Zatím není známá cena, kolem které se budou hodinky pohybovat. Dostupné budou nejdřív v USA v prvním čtvrtletí 2016.

Huawei-Watch-Elegant-640x640

Zdroj: Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here