One Watch od HTC zjevně nezůstanou jen na papíře, vydání je stanoveno na příští rok

0

Jak jsme Vás již dříve informovali, začalo se spekulovat o nevyslání chytrých hodinek z dílen HTC na světlo světa ( více se o těchto spekulacích dočtete zde ), avšak i zde zasvitlo světlo naděje, které může dostat na trh další z chytrých hodinek… ale jak tomu bývá, budeme si muset počkat.

CO SE VLASTNĚ STALO?

Nová zpráva pocházející z CNET oznamovala, že HTC stále na chytrých hodinkách pracuje a že se jich můžeme dočkat v průběhu roku 2015. Momentálně ovšem pociťujeme značný nedostatek informací o tomto zařízení ( na světlo světa se dostal pouze videozáznam, v němž jde v malém okamžiku zahlédnout designovou stránku hodinek ), ovšem je již skoro jisté, že HTC má v plánu z tohoto zařízení vytvořit „třídu pro sebe“, především kvůli plánu, jehož cílem je dosáhnout především díky specifickému designu a novinek pro intuitivnější užívání, čímž by se mohla eliminovat nevýhoda v podobě vyšší ceny, se kterou toto zařízení zjevně přijde na trh – ovšem bůh ví.

htc_smartwatch (2)

Jedna z počítačově vytvořených skic poukazující na zřejmou podobu chytrých hodinek

ZÁVĚR

Možnost výběru pro zákazníky s mnohdy odlišným vkusem je je správný přístup, který se razí především na trhu chytrých hodinek. O to lepší je tato zpráva pro ty, kteří mají zálusk na chytré hodinky, které jsou unikátní a nabídnou jiný vzhled a přístup k zákazníkům nežli již prodávané modely. Ovšem pro tyto zákazníky může být lehce tříznivé čekání až do roku 2015,  běhemž něho se má zařízení s označením One Watch dostat na trh.

Na videu můžete zachytit podobu vyvíjeného modelu One Watch, ovšem berte v potaz to, že záznam z videa je v nižší kvalitě a že zařízení je stále ve vývoji.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here