HTC s konečnou platností pohřbilo chytré hodinky pro letošní rok

0

O chytrých hodinkách s logem HTC se spekulovalo už od letošního léta. Původně se předpokládalo, že tchaj-wanská společnost své první zařízení s Android Wear představí během záříjového veletrhu IFA v německém Berlíně. Později se predikce posunuly na Vánoce a po dnešku dokonce až na příští rok.

htc_smartwatch (2)

Potvrdila to skrze oficiální sdělení i sama společnost, která oznámila, že v letošním roce už žádné zařízení z kategorie nositelností nepředstaví. Zůstává otázkou, zda se něčeho takového dočkáme během lednové amerického veletrhu CES, jež se pro změnu každoročně koná v Las Vegas.

htc-smartwatch-animation-GIF

Vzhledem k tomu, že celý segment smartwatch ještě není tak přesycen jako tomu je u smartphonů, dával by vstup na pole chytrých hodinek a náramků smysl. Ostatně už nyní se do experimentování pustilo i jinak poměrně konzervativní LG, jež své první chytré hodinky představilo teprve na jaře. Už během příštího týdne by však mělo na trh uvést druhý model a spekuluje se o dalším. Na další informace si ovšem budeme muset ještě chvíli počkat.

 

Zdroj: droid-life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here