HTC One M9 oficiálně představen

0

 HTC One M9_5  HTC One M92 HTC One M9_4

Po dlouhém očekávání jsme se dočkali představení nové vlajkové lodi One M9 od HTC. V rámci tiskové konference se potvrdily dříve známe paramentry zařízení, které pohání 64 bitový 2 GHz osmijádrový procesor Snapdragon 810 s podporou 3 GB paměti RAM. Ultrapixelový fotoaparát se přestěhoval ze zad přístroje (One M8) dopředu, kde jej budeme moci využívat pro vytvoření selfie fotografií. Nahradil jej výkonný 20 MPx snímač s dvojitým LED bleskem.

 

Samozřejmostí je přítomnost LTE modulu tak i Andoidu 5.0 s upraveným HTC Sense ve verzi 7. Inženýři se při vývoji HTC Sence se zaměřily na rychlost a multimedia. Vyjma zrychlení nalezneme v rámci aplikace kamery speciální mód zamiř a foť, který fotografii analyzuje a automaticky upraví. Dále pak přibyly nové efekty v rámci inteligentní galerie.

 HTC One M9_3 HTC One M9_6 HTC One M9_7

HTC One M9 se začne prodávat v druhé polovině března s 32 GB datovým uložištěm (možnost rozšířit pomoci microSD karet o 128 GB) za čásku $650. Při koupi přístroje si budete moci zvolit jeho barvu vyjma základních barevných provední zlaté, černé a platinové se můžete vybrat i dvojbarevnou kombinaci zlato stříbrné či zlato růžové.

 Kompletní fotogalerie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here