HTC One A9 vlajková loď za rozumnou cenu

1

htc-aero-global-carbon-gray-phone-listing

HTC těsně před Vánoci přichází z prémiovým modelem One A9, jenž nabídne jedinečný design, excelentní výkon, kvalitní fotoaparát a zvuk ve vysokém rozlišení. Nová vlajková loď dostala všechno důležité vybavení, je jen otázkou zdali si k HTC opět najdou cestu zákazníci.

HTC One A9 se vyznačuje tenkým kovovým rámem s elegantní povrchovou úpravou doplněný o 5″ Full HD 1080p displej sahající až k okrajům, jenž je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 4. O výkon se postará osmijádrový 64 bitový procesor Qualcomm Snapdragon 617 (4 x 1,5 GHz + 4 x 1,2 GHz). Hlavní fotoaparát nabídne rozlišení 13 MPx při ƒ/2,0, podporu automatické ostření, senzor BSI, optickou stabilizaci obrazu a možnost natáčení videí v rozlišení 1080p.

HTC cílí na posluchače hudby z mobilních zařízení do modelu A9 integrovalo převodník DAC, který převádí 16bitový zvuk na 24bitový zvuk ve vysokém rozlišení. Oproti konkurenci je možné interní paměť rozšiřit pomocí SD karty, což uvítají všichni fanoušci hudby a nejen ti.

HTC One A9 se objeví u nás v černé a stříbrné barvě začátkem listopadu s předinstalovaným systémem Android 6.0 Marshmallow nad kterým poběží nástavba HTC Sense. Konkrétně jej zařadí do své nabídky operátor Vodafone, zbývající barvy budou naskladněny v průběhu prosince. Cena tohoto modelu byla u Vodafonu stanovena na 14 777 Kč.

1 komentář

  1. Super design i saveloy rozmer, oproti plastovemu Nexusu nebo Microsoftu opravdu parada, jen si pockam na test fotaku, ale dovoz z USA za 399$ je proste pecka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here