Zákazník si koupil Nexus 7, omylem dostal druhou generaci

2

Dnešní den je pro Android velice zajímavý, neboť Google svolává velké novináře na svoji snídani v San Franciscu. Jak již můžete tušit – nejspíše Google bude chtít představit nějaké novinky, mluví se hlavně o Nexusu 7 a Androidu 4.3.

Problém je ten, že vše mohlo běžet dokonale, do té doby, dokud Google nezaslal své produkty již do prodejen. Právě prodejci elektroniky jsou tím největším problémem, kteří se většinou řídí systémem „máme zboží na skladě, tak jej prodáme“. Právě toto se stalo u jednoho amerického prodejce elektroniky.

Ten totiž nejspíše netušil, že nová generace Nexusů, která jim došla na sklad, je stále neuvedená. Ovšem tyto kousky se dostaly v tomto řetězci do prodeje. Výsledkem je tedy to, že některým zákazníkům se do jejich rukou dostalo nepředstavené zařízení, které se má v dnešních večerních hodinách (našeho času) teprve uvést.

Zařízení se dostalo i do rukou jednoho z redaktorů portálu AndroidPolice, který okamžitě natočil unboxing video a celý tablet nafotil. Ve videu lze vidět, že v Nexusu již běží Android 4.3, který je též v této době zatím „neuvedený“.

Ovšem ta nejlepší zpráva na konec – díky tomuto úniku tabletu se povedlo ještě před uvedením úspěšně zařízení ROOTnout, což znamená, že ihned po koupi Vám nic nebude bránit si taky Vaše zařízení odemknout.

nexusae0_wm_2013-07-23-15.11.25  nexusae0_wm_DSC_2510 nexusae0_wm_DSC_2512 nexusae0_wm_DSC_2536 nexusae0_wm_DSC_2541

Zdroj: ap

2 KOMENTÁŘE

  1. Napadlo vůbec někoho, že ne všichni máme 1366×768 rozlišení a tak ty Vaše povedené lišty (Facebook, twitter, G+) dost překáží v textu ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here