Xiaomi uvedlo na trh nový software MIUI určený pro tablety. Funguje na Nexus 7

0

Čínská společnost Xiaomi vydala své uživatelské rozhraní MIUI pro operační systém Android. Podporuje tablety a aktuální ROM je v současné době k dispozici jako open beta pro Nexus 7 (edice 2013).

Uživatelské rozhraní od Xiaomi - MIUI

Jako samotný základ uživatelského rozhraní MIUI byl využit software MIUI V5, který byl přizpůsoben a přináší nativní aplikace, systémové menu a novou animační obrazovku, která je vhodná pro horizontální i vertikální orientaci obrazovky. Generální ředitel společnosti Xiaomi, kterým je Lei Jun, informoval výrobce tabletů, že se na Xiaomi mohou kdykoliv obrátit, pokud budou chtít dodávat své zařízení s předinstalovaným rozhraním MIUI.

Uživatelé tabletu Nexus 7 si již nyní mohou daný ROM vyzkoušet. Velikost rozhraní MIUI dosahuje 278 MB a můžete si jej stáhnout zde. Návod, jak svůj tablet tak zvaně flashnout naleznete zde. Doporučujeme, aby změnu ROM ve svém tabletu Nexus 7 prováděli pouze uživatelé, kteří jsou technicky zdatní a zároveň jsou pokročilí v angličtině. Za případnou nefunkčnost zařízení nenese redakční tým Android Market žádnou odpovědnost.

Zdroj: Talk Android a MIUI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here