Xiaomi chystá představení svého MiPadu

0

Xaomi-Pad-02

Na našem webu jsme Vás již informovali o tom, že čínská společnost Xiaomi chystá na 23. dubna svoji tiskovou konferenci. Ačkoli v době psaní článku jsme nevěděli, co můžeme na konferenci čekat, postupem času se začínají poukazovat informace o tom, co můžeme očekávat.

Kromě trackpadu, o kterém jsme se zmínili již v článku s termínem akce, a nového telefonu MI3S, o kterém jsme taktéž mluvili v předchozím článku, se dočkáme (konečně!) i nového tabletu od společnosti Xiaomi, který by mohl nést název MiPad.

Ten bude disponovat displejem o úhlopříčce 9,2″. Kromě toho nalezneme uvnitř tabletu procesor Snapdragon 400 o taktu @1,6GHz, který spadá do rodiny Cortex A7. O grafický výkon se bude starat grafický čip Adreno 305 a procesoru a grafice bude napomáhat 1GB operační paměti. O úložný prostor se následně postará 8GB interního úložiště, u kterého se neočekává, že bude dále rozšířitelné.

Tablet by měl následně disponovat přední a zadní kamerou o neznámém rozlišení. Co se týče konektivity, tablet bude (nejspíše) disponovat jak typickým WiFi připojením, tak i možností využití 3G. Jak je již zvykem, celý tablet poběží na systému Android, zde se předpokládá zatím verze 4.3 Jelly Bean.

Co se týče ceny a data, kdy bude tablet uveden do prodeje – tyto informace prozatím nejsou známé. Již brzy ale budeme vědět o tabletu více.

Zdroj: GizmoChina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here