Vylepšený Asus Padfone Infinity nabídne procesor Snapdragon 800

0

Hybridní zařízení Asus Padfone by se mělo v nejbližší době dočkat své další generace. Nový Padfone Infinity s kódovým označením A86 se nedávno objevil v benchmarku, které zanedlouho následovalo několik fotografií se současným Padfonem Infinity A80.

Asus Padfone A86 (1) Asus Padfone A86 (2)

Nejzajímavějším prvkem výbavy by měl být čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974) taktovaný na 2,3 GHz a doplněný o grafický čip Adreno 330. Pětipalcový smartphone bude možné opět proměnit v tablet pouhým vložením do speciálního doku, který by mohl být i tentokrát tvořen 10,1″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů.

K další známé uniklé výbavě patří operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean, ale není vyloučeno, že se zařízení na pultech obchodů objeví už s novějším Androidem 4.3. K představení nového Asusu Padfone Infinity by mohlo dojít už na veletrhu IFA 2013, který se na začátku září koná v Berlíně.

Nepůjde však o jedinou novinkou, která bude příští týden v Německu představena. Už dříve na internet unikly informace o dvou menších tabletech FonePad HD 7 a MeMo Pad HD 8.

zdroj: Talk Android, Pocket Droid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here