Vyhrajte Galaxy Tab 10.1 v soutěži s Androidpolice.com a Simply Applied

3

Volejte sláva a tři dni se radujte, server Android police znovu rozjíždí soutěž o Galaxy Tab 10.1 a jako u všech předchozích se znovu můžeme zúčastnit i my, z České republiky. Jediné co musíte udělat, je splnit jeden ze tří úkolů a následně vyplnit jednoduchý formulář. Pokud splníte dva anebo všechny tři, tak zdvoj, až ztrojnásobíte svou šanci na výhru, pro zařazení do slosování však stačí splnit jeden a vyplnit formulář.

  1. Přidejte si tento účet do kruhů do kruhů na Google+
  2. Sdílejte tento příspěvek do veřejných kruhů

Nebo:

  1. Začněte followovat @AndroidPolice@SimplyApplied na twitteru
  2. Tweetněte tuto zprávu:

Simply awesome – @SimplyApplied and @AndroidPolice are giving away a free Samsung Tab 10.1 tablet http://bit.ly/ap-sat. <SEM VLOŽTE LIBOVOLNÝ TEXT>

Nebo:

  1. Likeněte fanoškovskou stránku AndroidPolice a Simply Applied na facebooku

Nakonec musíte vyplnit tento formulář. Link na tweet získáte kliknutím na odkaz před kolika minuty byl odeslán, u FB profilu stačí kliknout na svůj profil a zkopírovat URL a u Google+ klikněte na šipku vpravo nahoře (u příspěvku) a vyberte ‚odkaz na tento příspěvek‘.

Soutěž končí již 21. srpna (August) v 12:59 a je, stejně jako ty předchozí, je bohužel tato soutěž nepřístupná pro Slováky.

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab 10.1 P7510 poskytuje server Heureka.cz

3 KOMENTÁŘE

    • Používáme gravatar.com, stačí tam zaregistrovat e-mail, nahrát avatara a už ho budete mít jak u nás, tak například na videacesky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here