Vodafone Smart Tab III 7 bude na českém trhu od listopadu

1

České zastoupení Vodafonu začne v listopadu nabízet další brandovaný tablet, jehož výrobcem je stejně jako u předchozí generace čínské Lenovo. Novinka se může pochlubit sedmipalcovým displejem, čtyřjádrem a připojením k internetu přes 3G.

Vodafone Smart Tab III 7

Vodafone Smart Tab III 7 je vybaven čtyřjádrovým procesorem MediaTek MT8389 taktovaným na 1,2 GHz a 1GB RAM. Pro uživatelská data je určena 16GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit až o dalších 64 GB pomocí slotu na micro SD karty. Displej tabletu má úhlopříčku 7″ a disponuje technologií IPS, příliš ale nepotěší zvolené rozlišení jen 1024 x 600 obrazových hodů.

Zařízení má dva fotoaparáty, přičemž zadní nabídne rozlišení 5 megapixelů a přední kamerkou pro videhovory je možné fotit či natáčet ve VGA rozlišení. Připojení k internetu na cestách je zajištěno pomocí technologie EDGE či HSPA+ (3G) s rychlostí až 22 Mbit/s. Další výbava tabletu zahrnuje Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS a baterii o kapacitě 3 500 mAh.

Vodafone Smart Tab III 7 nabízí Android 4.2.2 Jelly Bean s menšími úpravami od operátora. Tablet má rozměry 194 x 120 x 11 mm a hmotnost 350 gramů. V nabídce českého Vodafonu by se měla novinka objevit na začátku listopadu za nedotovanou cenu 4 977 Kč.

zdroj: Vodafone via MobilMania

1 komentář

  1. za ty love tam mohli dát vyšší rozlišení, vzhledem k použitým materiálům a procesoru a jejich cenách by se tam vešli i s fullHD…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here