Video: Asus Transformer Prime rozstřílen brokovnicí

6

Tentokrát tu máme opravdu netradiční test, kterému byl podroben jeden z nejvýkonnějších tabletů na trhu: ASUS Transformer Prime. Předem upozorňujeme, že následující video není vhodné pro slabší povahy.

Když redaktoři serveru Gizmo Slip vyzkoušeli, co vydrží Transformer Prime při pádu na zem, nebyli z výsledku příliš nadšeni. Rozhodli se proto tablet zničit úplně a to velmi originálním způsobem. Nejprve zařízení dostalo několik zásahů z 9mm pistole, které ještě přečkalo. Zničující byly až kulky z brokovnice, které tělo Asusu Transformer Prime zcela zničily. Záznam byl natočen pomocí kamery Phantom V12.1, která nahrává video se snímkovou frekvencí 6900 až 25000 snímků za sekundu.

http://www.youtube.com/watch?v=k3MY7p65axk

via ac

6 KOMENTÁŘE

  1. Tablet už byl stejně rozbitý. Docela dobrý video, jak na sebe upoutat pozornost. PS: vždycky jsem chtěl rozstřílet CD Rytmuse a natočit se přitom, ale asi bych neunesl tu virtuální slávu. Ještě bych dostal svůj meme ksicht a to nechci. Ondřeji prosím

  2. Jako reklama na tu kameru dobré, ale že tablet to přežil a po vyčištění hadříkem byl display nepoškrábaný a plně funkční tam nic nepíšou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here