Unikly další informace o tabletu Nexus za 99 dolarů

1

Na internetu se začíná v poslední době objevovat čím dál více informací o tom, že ASUS nejspíš opravdu chystá tablet Nexus 7, který by mohl mít cenovku 99 dolarů (1886 Kč). Informací o tomto tabletů uniklo již docela dost a je tak pravděpodobné, že tablet bude co nevidět představen.

Všechny úniky informací začaly v září, kdy jsme se mohli dozvědět o informaci, že Google a ASUS připravují „osekanou“ verzi tabletu Nexus 7. Poté nastala dlouhá doba klidu, kterou přerušila až před měsícem objevená zpráva – nový ASUS tablet v benchmarcích.

Uběhl měsíc a máme tu dákaz další – na Picase se objevil snímek z údajně vyfocený právě oním záhadným tabletem. Jako obvykle jde o důkaz potavený na EXIF datech, která se dají velmi jednoduše zmanipulovat, ale vzhledem k tomu, byl podobně odhalen i původní Nexus 7, tak je velice pravděpodobné, že je informace a fotografie je pravá.

Tím se opět nastartovaly spekulace, kdy ASUS chce představit toto zařízení. Jedinou akcí, která je poblíž a bylo by možné tam představit Nexus 7 se stává CES, který se koná v Lednu 2013.

Jen dodám, že Nexus 7 za 99 dolarů bude mít s velikou pravděpodobností dual-core processor a rozlišení „pouhých“ 1024×600 px.

Koupili by jste si tuto verzi tabletu Nexus 7?

Zdroj: ac

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here