Toshiba představila tři nové špičkové tablety z řady Excite

0
Toshiba Excite Pro
Toshiba Excite Pro

Toshiba dnes představila trojici nových desetipalcových tabletů z řady Excite, které se v USA začnou prodávat na konci června. Zatím není jasné, zda obdobné modely objeví také na evropském trhu. Jde však o zařízení velmi zajímavá, a to po stránce designu i výbavy. Pojďme se tedy na specifikace jednotlivých modelů v krátkosti podívat.

Toshiba Excite Pure nabídne 10,1″ AutoBrite displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, čtyřjádrový procesor Tegra 3, 1GB RAM a 16 GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Ve výbavě nechybí ani 3mpx zadní fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů s technologií DTS Premium Voice Pro, mini HDMI konektor a Android 4.2 Jelly Bean. Excite Pure bude stát 300 dolarů (5 900 Kč) a stane se tedy nejlevnější představenou novinkou.

Toshiba Excite Pure
Toshiba Excite Pure

Toshiba Excite Pro je vybavena 10,1″ PixelPure displejem s velmi vysokým rozlišením 2560 x 1600 obrazových bodů. Dalším velkým lákadlem se stane nový čtyřjádrový procesor Tegra 4, které spolu s 2GB RAM zajistí velmi vysoký výkon. Ve výbavě tabletu dále nechybí 32GB interní paměť, slot na micro SD karty, 8mpx zadní fotoaparát, stereo reproduktory Harman Kardon s technologií DTS Premium Voice Pro a mini HDMI. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean. Tablet bude dostupný za 500 dolarů, v přepočtu asi 9 820 Kč.

Toshiba Excite Write se stává nejvybavenějším androidím tabletem v nabídce japonského výrobce. Novinka se může pochlubit 10,1″ PixelPure displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, který chráněn odolným sklem Gorilla Glass 2. Po vzrou Samsungu Galaxy Note 10.1 nezapomněla Toshiba na dotykový stylus TruPen, pomocí kterého lze ovládat speciálně upravené aplikace.

Toshiba Excite Write
Toshiba Excite Write

K další výbavě patří čtyřjádro Tegra 4, 2GB RAM, 32GB interní paměť, slot na micro SD karty, 8mpx zadní fotoaparát, stereo reproduktory Harman Kardon s technologií DTS Premium Voice Pro a mini HDMI. Stejně jako u předchozích modelů je operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean. Toshiba Excite Write se bude prodávat za 600 dolarů, tedy asi 11 800 Kč.

zdroj: Android Guys, The Verge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here