Toshiba AT200 – Android 3.2, 10 palců a 7,7 milimetrů

0

Toshiba dnes představila svůj druhý tablet s Androidem, který se v Evropě bude prodávat pod označením AT200. Podobně jako u řady Galaxy Tab od Samsungu, zaujmou na novince od Toshiby design a tloušťka, která je jen 7,7 milimetru.

Nezůstaneme ale jen u vzhledu i další parametry tabletu jsou totiž velmi sympatické. Toshiba AT200 má 10″ displej (1280×800), dvoujádrový procesor Texas Instruments OMAP 4430 taktovaný na 1,2 GHz, 5megapixelový zadní fotoaparát a 2megapixelovou přední kameru. Velikost interní paměti je v závislosti na zvolené verzi až 64 GB. Stále zde ale zůstává možnost jí rozšířit díky slotu na microSD karty. Pro připojení k jiným zařízením slouží například konektory microUSB a microHDMI.

Malou záhadou zůstává název zařízení. AT200 je přece jen trochu nudný název pro tablet s tímto designem. Proč tedy Toshiba nezvolila název Excite, který jsme u tabletu předpokládali? Možná bude tento název společnost používat jen v USA nebo AT200 dostane svůj název (ať už jakýkoliv) později. Poslední možností je, že Excite bude jiný model než dnes představený AT200. Nechme se tedy překvapit.

zdroj: ed

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here