Telefon v těle tabletu – Nový Asus Padfone Infinity

8

padfone

Asus by měl brzy představit novou generaci Padfone Infinity, který jako jediný z předních výrobců nabízí telefon v těle tabletu. Hlavní výhodou bude synchronizace dat mezi oběma zařízeními a zároveň jejich mobilita.  V případě potřeby budete mít možnost nabít svůj telefon pomocí doku uvnitř tabletu. Jedná se o velmi zajímavé řešení, které si nejspíše najde menší okruh zájemců.

asus_padfone_2_0

Mobilní telefon by mohl mít 5 palcový IPS displej s Full HD rozlišením. Plynulý chod systému a hardwarově náročných aplikací by měl zajistit procesor Snapdragon 800, který bude doplňovat 2GB RAM. Kvalitní snímky by mohl zajistit fotoaparát s rozlišením 13MPx. Baterie by měla mít kapacitu 2400mAh. Obě zařízení budou disponovat předinstalovaným operačním systémem Android 4.2.

Tablet by měl mít rovněž Full HD displej s úhlopříčkou 10,1 palců. Baterie o kapacitě 5000mAh by mohla zajistit dostatečnou výdrž celého zařízení. Neboť nemáme podrobnější informace o technických specifikacích, budeme vás informovat během 17. září, kdy bude novinka představena.

httpv://www.youtube.com/watch?v=pDd6gINBv3s

Na videu můžete vidět, že se jedná o 2 samostatná zařízení, přičemž tablet bez telefonu v doku nemůže fungovat

Zdroj: phonearena

8 KOMENTÁŘE

  • Ano pochopil jste to správně 🙂 Telefon můžete od tabletu odpojit. Obě zařízení mají vlastní výpočetní výkon a jsou samostatná.

  • 7x ,,by měl´´ ve třech odstavcích… 😀

   5x ,,bude´´ – chtělo by to možná větší slovní zásobu…

   Jinak se vám nedivím, že jste to nepoznal. Ono je to napsané trochu podivně. Navíc první odstavec vypadá, jakoby si autor myslel, že jde o první takto řešený tablet+telefon.

   • Omlouvám se, dlouho jsem přemýšlel zda mám použít budoucí čas, nebo přítomný, proto jsem použil slovo nová generace. Ono bude lepší na konci oznámit, že se jedná zatím o spekulace a nebudu v káždé větě kást důraz na to, že se nemusí jednat o 100% správnost specifikací.

    Děkuji za upozrnění na mé chyby 🙂

    • Ano, to je jedna chyba. Druhá je ta, že se vám tam ty slovní spojení stále opakují, proto jsem tam napsal 7x a 5x …

     Třetí a asi nejhorší chyba je ta, že zařízení nemají vlastní výpočetní výkon! Reagoval jsem na příspěvek, protože jsem si myslel, jestli se martinskrvi neptal, zda jsou zařízení samostatná fyzicky.

     Suma sumárum, ten článek je naprosto zcestný.

     • Napsal jsem technické specifikace obou zařízení, přičemž telefon je poháněn Snapdragon 600 a tablet rychlejším Snapdragonem 800 🙂

      S těmi měl, máte naprostou pravdu a omlouvám se za to

     • Ach jo… jde o to, že ten tablet nepracuje samostatně! Je závislý na připojení telefonu a je to tedy spíše dock pro telefon.. Po připojení se vypíná HW telefonu a začne pracovat s HW tabletu. Tablet je bez toho telefonu nefunkční.., což je vidět i na videu, a ne, jak píšete pod ním, že tam jde vidět nějaký váš výmysl…

      Je smutné, že čtenáři musejí opravovat redaktory a vysvětlovat jim, o čem vlastně píší…

 1. OMLOUVÁM SE VŠEM ČTENÁŘŮM, KTERÝM JSEM POSKYTL DESINFORMACE. TABLET FUNGUJE POUZE V PŘITOMNOSTI TELEFONU V DOKU.

  JEDINÉ ZAŘÍZENÍ S VLASTNÍM VÝPOČETNÍM VÝKONEM JE POUZE TELEFON. ZA CHYBY SE VELICE OMLOUVÁM.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here