Tablety Samsung Galaxy Tab 2 se začnou prodávat na konci dubna

1

Během února představil Samsung sedmipalcový a desetipalcový tablet s označením Galaxy Tab 2. Původně se očekávalo, že nové tablety se začnou prodávat během března ve Velké Británii a později i na dalších trzích po celém světě. Březen je ale za námi a tablety se ještě nezačali prodávat. Podle nejnovějšího vyjádření Samsungu si budeme muset ještě chvíli počkat, novinky se objeví na trhu ve Velké Británii na konci dubna. Později se oba tablety začnou prodávat i na dalších světových trzích.

Samsung Galaxy Tab 2 (10.1)

Galaxy Tab 2 7.0, který byl poprvé představen na začátku února v Praze, má 7″ displej s rozlišením 1024×600, dvoujádrový procesor taktovaný na 1GHz a 1GB RAM. Nechybí dvojice fotoaparátů (3mpx zadní a přední s VGA rozlišením), připojení k internetu technologií HSPA+, baterie s kapacitou 4000 mAh a slot na microSDkarty. V prodeji budou celkem tři verze, které se liší velikostí vnitřní paměti: 8GB, 16GB a 32GB. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Galaxy Tab 2 10.1 se poprvé objevil na veletrhu MWC 2012 v Barceloně. Druhá novinka má 10,1″ displej s rozlišením 1280×800 a bude nabízen ve verzích s 16GB a 32GB interní pamětí. Ostatními parametry se tento tablet neliší od svého menšího bratříčka (viz výše).

zdroj: pn

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here