Tablety řady XOOM2

1

Před nedávnem jsme vám přinesli zprávu o nových tabletech Motoroly, pojednávala o tabletech XOOM 2 a XOOM2 Media Edition. Dnes se na tyto zařízení podíváme s větším detailem a doplníme informace, které Motorola v průběhu zveřejnila.

Tablet XOOM 2 je rozměrově větší a osazen displejem nebo chcete-li IPS panelemHD rozlišením 1280 x 800 px. Menší tablet, XOOM2 Media Edition je vybaven displejem 1280 x 720 px. Displeje budou chráněny tvrzeným sklem Gorilla Glass a doteky mokrými prsty také nebudou činit žádný problém.

Operačním systémem pro tyto tablety byl zvolen standardně Android 3.2 „Honeycomb“, nicméně příští rok bude dostupná aktualizace na Android 4.0. Uvnitř najdeme dvoujádrový procesor TI OMAP 4 taktovaný na 1,2 GHz. Dále bude přítomna 1 GB operační paměť a 16 GB Flash ROM. Možnost je i rozšířit vestavěnou paměť pomocí microSD paměťové karty.

Co potěší je určitě 5 Mpx fotoaparát s možností nahrávání HD videa, nechybí ani dioda pro přisvětlení fotografovaného objektu. Na přední straně pak najdeme poněkud chudší, nicméně dostačující kameru s rozlišením 1,3 Mpx, která slouží pro videohovory.

V čem se modely docela zásadně liší, je příslušenství, které dostanete spolu s přístrojem. U XOOM 2 tabletu očekávejte speciální pero pro psaní poznámek a u menšího tabletu XOOM 2 Media Edition pak vestavěný subwoofer, který zaručuje kvalitu zvuku. Wi-Fi či GPS jsou samozřejmostí u obou modelů.

Výdrž baterie při plné zátěži byla stanovena okolo 11 hodin.

Rozdíl talbetů Media Edition Oba tablety v reálu

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here