Tablet Acer Iconia A3 s displejem 10,1″ jen za 6,5 tisíce korun

0

Acer Iconia A1Veletrh spotřební elektroniky s názvem IFA 2013 začíná až 4.září, ale již nyní se objevuje spoustu informací o nových produktech. Mezi ně se řadí i tablet Acer Iconia A3 ve velikosti 10,1 palců s LED podsvícením a technologií IPS. Měli by zbystřit hlavně ti čtenáři, kteří vybírají své spotřební zboží podle poměru kvalita, či výkon / cena.

Acer Iconia A3 je totiž přizpůsoben tak, aby byl dostupný pro více uživatelů. Mimo své nízké počáteční ceně však nabídne i spoustu funkcí, které potěšení nejednoho uživatele. Jeho displej bude mít rozlišení 1280 x 800 WXGA a celý stroj bude poháněn procesorem A7 o rychlostní frekvenci 1,2 GHz se čtyřmi jádry. Spekuluje se o čipu MediaTek.

Za zmínku také stojí kvalitní zvuk pomocí reproduktorů v technologii Dolby Digital Plus, nebo 5 megapixelový fotoaparát. K dispozici bude varianta s 16 GB a 32 GB dat. Uživatelská paměť je volně rozšířitelná pomocí karet typu microSD a je k dispozici i microHDMI. Veškerou činnost bude řídit Android 4.2.

Podle oficiálních specifikací má být tenký pouze 10,15 mm a vážit necelých 600 gramů. Tablet Acer Iconia A3 v levnější verzi s Wi-Fi bude k dostání již za 330 dolarů (cca 6 420 korun), přičemž pro náročnější uživatele bude přichystaná varianta s 3G za 395 dolarů (cca 7 700 korun).

Zdroj: AndroidAuthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here