Spekulace: Huawei připravuje tablety s exkluzivním designem

1

 

huawei_vogue_1

Čínská společnost Huawei je známá hlavně jako výrobce telefonů, jak nižších tak vyšších kategorií. Na letošním MWC v Barceloně čínský Huawei představil dva nové modely tabletů – MediaPad X1 7.0 a MediaPad M1 8.0, díky tomuto počinu se začínají objevovat nové spekulace o dalších třech úplně nových tabletech od Huaweie. Vlajková loď Huaweie – Ascend P6 nabízí opravdu prémiový design, tak by tomu mělo být i u jeho nástupce Ascendu P7 a právě zmiňovaných tabletů. Řada tabletů Huawei s exkluzivním designem by měla nést název Vogue.

huawei_vogue_2

Řada Vogue by měla nabídnout tablety o úhlopříčkách 7,8 a 10.1 palců, všechny tři zařízení by měli nabídnout hliníkové zpracování, velmi úzký rámeček kolem displeje a velmi malou tloušťku celého těla tabletu. O technických parametrech tabletů víme jediné, a to že nabídnou konektivitu LTE, o dalších specifikacích můžeme zatím jenom spekulovat. Ani výrobce, ani zahraniční weby neuvádějí žádné informace o výkonu, rychlosti, kvalitě displeje, velikosti úložiště, apod.

Co tedy můžeme od čínského Huaweie očekávat? Stane se snad velkým hráčem na poli tabletů?

 

zdroj: notebookitalia.eu

1 komentář

  1. Oba představené tablety na veletrhu v Barceloně tedy mediapad M1 i X1 jsou více než slušné jak po stránce vzhledu, tak výbavy. Tak uvidíme s čím přijde nová řada Vogue.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here