Sony představilo Wi-Fi variantu Xperie Z Ultra. Jedná se o jeden z nejmenších tabletů

0

Sony Xperia Z Ultra Wi-Fi Sony Xperia Z Ultra Wi-Fi 2

Velký smartphone nebo malý tablet? V případě nové varianty Xperie Z Ultra, která nepodporuje běžné mobilní sítě, je platná pouze druhá možnost. Podobně jako u tabletu se k internetu připojíte jen přes Wi-Fi a klasické telefonování nebo posílání SMS zpráv není možné. Sony Xperia Z Ultra Wi-Fi byla zatím představena na japonském trhu, kde se začne prodávat v průběhu tohoto týdne za 52 000 yenů, v přepočtu více než 10 000 Kč. Dostupnost na mezinárodních trzích zatím nebyla potvrzena.

Připomeňme si, že Xperia Z Ultra je vybavena 6,44″ displejem o rozlišení 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na 2,2 GHz, grafický čip Adreno 330, 2GB RAM a 16GB vnitřní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na micro SD karty. Zadní fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a přední kamerka je 2megapixelová.

K další výbavě smartphonu patří NFC, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, Glonass a nevyjímatelná baterie o kapacitě 3 000 mAh. Nechybí ani zvýšená odolnost proti vodě a prachu, která je potvrzena certifikacemi IP55 a IP58. Operačním systémem je Android 4.3 Jelly Bean. Více detailů o výbavě smartphonu najdete v našem předchozím článku.

zdroj: Sony via GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here