Sony oficiálně představilo Xperia Tablet Z

2

O možnosti představení tohoto tabletu jsme Vás informovali již minulý týden. Netrvalo opravdu dlouho a všechny spekulace se vyplnily – Sony totiž představilo Xperia Tablet Z, který se stane „bratrem“ k nedávno představené Xperii Z.

 

Na trh přijde tablet s velice pěknou výbavou. Jako procesor firma Sony použila čtyř-jádrový procesor Qualcomm APQ8064, který běží na taktu 1,5GHz. Procesor doplňují 2GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, kterou následně budete moci rozšířit pomocí Micro-SD karet. Celé toto zařízení poběží při uvedení na Androidu 4.1 Jelly Bean. Tablet bude mít 10″ display s rozlišením 1920×1200, navíc s vylepšením Sony Bravia Engine 2.

Dále v tabletu nalezneme 8,1MP zadní kameru, NFC ,  LTE (v prodeji bude nejspíš i 3G model). Celé toto zařízení pak bude mít tloušťku neuvěřitelných 6,9mm.

Co se týče ceny a data vydání, tak Sony zatím mlčí. Je totiž velice pravděpodobné, že o tomto modelu bude ještě hodně mluvit na blížícím se Mobile World Congress, který se bude konat koncem února v Barceloně.

 

Zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here