Samsung se výrazně zaměří na trh s tablety. Chce být jedničkou před Applem

3

GALAXY Note 10.1 (2014)

Společnost Samsung zastává v současné době dominantní postavení na trhu s chytrými telefony. Na trhu s tablety je tomu přeci jen jinak. Zde Samsung zaostává a je si toho plně vědom.

Ve vedení je konkurenční Apple se svými iPady, a ačkoliv právě Apple aktuálně potřebuje pomoc od Samsungu při výrobě displejů pro své kusy iPadu Air, kdy kromě vysoké kvality displejů dokáže dodat jejich velké množství během krátké doby, chce se Samsung zaměřit více i na tento trh.

Předpokládá se tedy, že v následujících měsících přijde Samsung s výrazně agresivnější marketingovou strategií u tabletů. Mohli bychom se tak dočkat reklam podobných těm, které Samsung vytváří na svůj Galaxy Note 3 s chytrými hodinkami Galaxy Gear. Nebudou samozřejmě chybět ani nový zástupci tabletů.

Samsung oproti Applu je soběstačnou společností, jelikož si vyrábí veškeré potřebné komponenty pro své produkty. Není tak divu, že se k takovému kroku rozhodl.

Zdroj: TalkAndroid

3 KOMENTÁŘE

 1. toho samsung tezko docili. problemem android tabletu je android samotny. mel jsem ho a vratil ho. android neni absolutne vhodny na tablet. vsude se silene mrha mistem. on je nevhodny dokonce i na velke mobily. mam note 2 a rozciluje mne ze rozlozeni vseho je stejne jako na movilech s displejem 4 palce. melo by to jit nejak nastavovat!!!!

  – nefunguje na nem plnohodnotne chrome ale silena android verze bez listy zalozek a doplnku
  – nenasel jsem pouzitelny program na hromadne zmensovani a prejmenovani fotek
  – extremni mrhani mistem na displeji
  – spousta dalsich problemu

  podle mne kdyz tablet tak jedine s plnohodnotnymi windows 8. cekam na tablety s bay trail

 2. Taky mám Note II – používám alternativní launcher, a nastavím si vše, co potřebuji, a co se týká prohlížeče, tak preferuji Dolphin Browser (záložky, fullscreen, PC mode, gesta,…). Mám nainstalovaný i Chrome, ale nepoužívám jej vůbec. Hodnotit systém podle toho, že neumíš najít programy, které potřebuješ, mi přijde poněkud přehnané. Pokud nechceš tyto věci řešit, je asi vhodnější nakouslé jablko 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here