Samsung GT-P5200 se objevil v benchmarku, jde o Samsung Galaxy Tab 3 10.1?

0

Zatímco výbava minulý týden představeného sedmipalcového Galaxy Tabu 3 je velkým zklamáním, jeho desetipalcový kolega by nám mohl vše vynahradit. Nasvědčuje tomu AnTuTu Benchmark, ve kterém se objevily výsledky dosud nepředstaveného zařízení s označením Samsung GT-P5200. Podle pravidel značení korejského výrobce by mohlo jít právě o Galaxy Tab 3 10.1.

Zařízení by mělo mít podle údajů z benchmarku desetipalcový displej s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean. Srdcem přístroje by měl být blíže nespecifikovaný procesor, díky kterému dosáhl Samsung GT-P5200v v AnTuTu Benchmarku excelentního výsledku 24 616 bodů. Spekuluje se tak o tom, že by daným procesorem mohl být dokonce osmijádrový Exynos 5 Octa.

Vzhledem k tomu, že jsou výsledky benchmarků poměrně jednoduše zfalšovatelné, musíme také počítat s verzí, že výše uvedené zařízení vůbec neexistuje. Nasvědčovali by tomu také dříve uniklé informace, podle kterých by měl být Samsung Galaxy Tab 3 10.1 vybaven jen dvoujádrovým procesorem.

GT-P5200-Bench

zdroj: Sammobile