Samsung Galaxy Tab Round – koncept možné budoucnosti tabletů

0

Na CES 2014 jsme mohli vidět výrobky Samsung, které měly zahnutý displej – například televize, stejně jako byl již dříve představen Samsung Galaxy Round – smartphone se zahnutým displejem. Je možné, že tak vzniká nejen nový segment mobilních telefonů, ale také tabletů.

galaxy-tab-round-concept

Je pravda, že na letošním CES představil Samsung novou řadu tabletů Pro, přesto se nechal slyšet, že chce na tomto segmentu ještě zapracovat a získat majoritní zastoupení. Předpokládá se nasazení levnějších a slabších verzí modelů s označením Neo (dříve předpokládaný název Lite) a nyní by mohla přibýt celá řada s označení Round.

Zahnuté telefony, ať už je to LG G Flex  nebo Samsung Galaxy Round, jsou zatím málo dostupné a ne na všech trzích se s nimi můžeme setkat. Přesto je rok 2014 předpovídán jako rok flexibilních zařízení. Koncept zařízení na výše publikovaném obrázku vypadá jako zvětšený Galaxy Round, ovšem s prostředím, které je typické pro řadu Galaxy Pro.

Již dříve si nechal Samsung patentovat ohebné displeje a dokonce celá ohebná zařízení, přesto jsme se jejich uvedení zatím nedočkali v takové míře, v jaké byly očekávány. Uvidíme, jak se situace změní v letošním roce. Společnost se totiž nechala slyšet, že je připravena na masovou výrobu ohebných displejů již letos. Na CES 2013 představil Samsung možnou budoucnost ohebných displejů, kterou si můžete prohlédnout v níže přiloženém videu.

http://www.youtube.com/watch?v=l7vZtZw-JxM#t=136

Zdroj: Androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here