Samsung Galaxy Tab 4 7.0 na uniklých tiskových fotografiích

0

Existence čtvrté generace tabletů Galaxy Tab již není tajemstvím. Spekulovalo se o ní dlouho, její modely se objevovaly v benchmarcích a omylem potvrdil jejich existenci i Samsung, když je zahrnul do seznamu kompatibilních zařízení s Gear Fit ještě před oficiálním představením. Nyní díky @evleaks víme, jak bude Galaxy Tab 4 7.0 vypadat.

white-tab-4.0-leak

Tab 4 bude o něco hranatější, než je jeho předchůdce. Můžeme si všimnout designové podobnosti s novou vlajkovou lodí – Samsungem Galaxy S5. U bílé varianty vidíme, že nápis je oproti černé poněkud výše a nezdá se, že by měl mít nad ním reproduktor jako u černé varianty. Je však možné, že byla fotografie upravena, aby na ní zařízení lépe vypadalo. U černé varianty budou černá i tlačítka pro vypnutí/zapnutí a regulaci hlasitosti, na rozdíl od bílé varianty, kde budou bílé.

U tlačítek se dočkáme klasického uspořádání, na které jsme u Samsungu zvyklí. Střední tlačítko bude hardwarové a dvě okrajová tlačítka pak budou senzorová. Se čtečkou otisků prstů zde asi počítat nemůžeme. Z konektivity můžeme očekávat port micro USB a slot na micro SD kartu, jak je vidět na obrázcích.

Sedmi-palcový model by měl mít displej s rozlišením 1280*720. Uvnitř zařízení bude čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 od Qualcommu o taktu 1,4 GHz, 1 GB RAM, vnitřní paměť ROM o velikosti 8 GB rozšiřitelná pomocí karet micro SD až do výše 64 GB, 1,3 MP přední kamera a zadní fotoaparát s rozlišením 3 MP. Tablet běžící na Androidu 4.4 KitKat bude mít baterii o kapacitě 4450 mAh.

black-tab-4.0-leak (1)

 Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here