Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE – specifikace v benchmarku

0

Příchod čtvrté řady Galaxy Tabu je víc než jasný. Samsung pravděpodobně neúmyslně potvrdil díky informaci o kompatibilitě u náramku Galaxy Fit, že se nových tabletů skutečně dočkáme. Nyní se, díky nutné registraci u FCC a benchmarku GFXBench dozvídáme také něco o hardwarové specifikaci.

SM-T535-benchmark

U FCC (Federal Communications Commission) se musí registrovat každé zařízení využívající nějaké bezdrátové sítě v USA. Díky tomuto procesu víme, že tablet bude podporovat LTE, Wi-Fi 802.11n a bluetooth. Další údaje, které potvrdil benchmark, jsme znali již z dřívějška, nebo jsme alespoň takovouto výbavu čekali na základě spekulací.

„Deseti-palcový“ Tab 4 bude mít úhlopříčku displeje 10,6″ s rozlišením 1280*800. Procesor uvnitř přístroje má být čtyřjádrový Snpadragon 400, tvořený čtyřmi jádry Cortex A7 od ARM, o taktu 1,2 GHz od Qualcommu. Tomu bude pomáhat grafický čip Adreno 305.

Paměť RAM bude 1,5 GB, vnitřní paměť ROM 16 GB a zadní kamera bude mít rozlišení 3 MP. Nejprve se hovořilo o kameře 8 MP, tato informace se však nepotvrdila. Video bude možné nahrávat v rozlišení HD (1280*720). Přední kamera bude disponovat rozlišením 1,2 MP.

Podle výbavy můžete vidět, že hardwarově se nejedná o nejvýkonnější zařízení, dost to však svědčí o strategii Samsungu. Nejvýkonnější modely si nechá pro prémiové řady jako je Note a modely nižší třídy osadí starším a slabším hardwarem.

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here