Samsung Galaxy Note Pro 12.2 se možná objevil v AnTuTu Benchmarku

0

O nových zařízeních se často dozvídáme díky různým benchmarkům, které nám potvrdí či vyvrátí spekulace ohledně chystaných modelů. Nyní se v benchmarku AnTuTu objevil očekávaný přístroj Samsung Galaxy Note Pro 12.2.

P905-4

O modelu Samsung Galaxy Note Pro 12.2 jsme vás informovali zde. Uniklé informace, které jsou v něm zmíněny, se ve většině případů potvrdily a spíše jen došlo k jejich specifikaci. S informací o objevení zařízení s označením SM-P905 přišel jako první Sammobile. Tablet dosáhl výsledku 34261 bodů v testu, čímž překonal například takové modely jako jsou Samsung Galaxy Note 3 nebo Galaxy S4. V reálu by zařízené mohlo dosáhnout hodnot přes 40000, protože pravděpodobně ještě nebylo testováno se zcela kompatibilních softwarem.

Hovoříme-li o softwaru, můžeme se rovnou podívat, jaká verze operačního systému bude uvnitř zařízení. Podle dostupných informací se bude jednat o Android ve verzi 4.4.2 KitKat s nejnovější nadstavbou TouchWiz od Samsugu. Displej bude mít skutečně rozlišení 2560*1600 s poměrem stran 16:10 a úhlopříčkou, jak již z názvu vyplývá, 12.2″. To dává jemnost displeje 320 PPI. Tablet bude pohánět čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na 2.26 GHz spolu s Adreno 330 GPU 450 MHz. Paměť RAM dosáhne hodnoty 3 GB, vnitřní paměť ROM testovaného zařízení  měla poté hodnotu 32 GB.

Zadní kamera bude mít hodnotu 8 MP a přední 2.1 MP. Konektivitu bude zajišťovat podpora Wi-Fi 802.11 se standardy a/b/g/n, NFC, Bluetooth ve verzi 4.0+ a infračervený port. Zařízení bude mít dvě verze. Jedna bude podporovat pouze Wi-Fi a druhá přijde s podporou sítí LTE. Můžeme také očekávat, jak je u tabletů Samsung zvykem, že budeme moci díky modulu s tabletem i telefonovat.

Ještě není zcela jisté, zda bude Wi-Fi verze poháněna stejným procesorem od Qualcommu jako LTE verze, nebo Samsung použije vlastní čip Exynos. Jako pravděpodobnější se v současné době jeví představení na Mobile World Congress 2014 v Barceloně, může se tak však stát již příští týden v rámci veletrhu CES 2014 v Las Vegas.

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here